Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Raul Lozano: Mogę i chcę dalej pracować z tą reprezentacją

Raul Lozano: Mogę i chcę dalej pracować z tą reprezentacją

Ostatnio media zaczęły spekulować odnośnie następcy Raula Lozano. Sugerowano, że prezes PZPS, Mirosław Przedpełski, wskazał już nawet kandydata - Krzysztofa Stelmacha. Tymczasem: - Rzucając nazwisko Stelmacha, zresztą nie tylko jego, zapraszam do dyskusji - wyjaśnia prezes.

Pierwsze słyszę, że prezes Mirosław Przedpełski chce zatrudnić na moje miejsce polskiego trenera. Dopóki nie dowiem się tego od niego, to nie będę komentować doniesień prasowych. Czy jest mi przykro, że od was dowiaduję się o takim obrocie sprawy? Na pewno jestem zaskoczony – mówi dzień po porażce z Włochami wciąż pierwszy trener naszej reprezentacji siatkarzy, Raul Lozano. – Mogę i chcę dalej pracować z tą reprezentacją. Jeśli zostanę u was, to będę się cieszył. Jeśli nie, to też będę zadowolony. Wreszcie znajdę czas dla rodziny – dodaje szkoleniowiec. – Od środy nic się nie zmieniło. Przegraliśmy mecz, lecz pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną ze światowej czołówki. Wciąż uważam, że o naszej porażce zadecydowały drobiazgi, że Włochy i Polska to były zespoły, z których każdy mógł wygrać – zakończył Raul Lozano.

Nie powiedziałem nigdzie, że Krzysztof Stelmach będzie trenerem kadry – twierdzi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski, odnosząc się do wczorajszych doniesień prasowych. – Na pewno jednak mogę potwierdzić, że marzy mi się, by naszą reprezentację poprowadził Polak. Krzysztof Stelmach wie o siatkówce wszystko, to pewne. Był świetnym zawodnikiem, pracował z najlepszymi trenerami świata. Jednak jako szkoleniowiec jeszcze niczego nie pokazał, bo przecież dopiero zaczyna trenerską karierę. Rzucając nazwisko Stelmacha, zresztą nie tylko jego, zapraszam do dyskusji.* Więcej informacji w dzienniku „Polska”

źródło: Dziennik Polska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved