Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Za dużo gry Wlazłym, za mało środkiem

Za dużo gry Wlazłym, za mało środkiem

Polska reprezentacja siatkarzy zakończyła udział w igrzyskach, po dramatycznym ćwierćfinałowym meczu z Włochami. Andrzej Niemczyk i Marian Kardas, eksperci TVP, oceniając postawę biało-czerwonych, żałowali porażki po zacietej walce.

Andrzej Niemczyk:

Przez pierwsze dwa sety graliśmy za dużo Wlazłym. Nie spisywał się wtedy najlepiej. Przez igrzyskami obawiałem się, czy nasi złapią formę na ten turniej. Między finałem Ligi Światowej, a Pekinem były tylko dwa tygodnie i jest trudno w takim czasie złapać formę i ją ustabilizować. Tutaj chłopaki grali różnie. To mogła być jedna z przyczyn przegranej z Brazylią. Potem wygraliśmy z Rosją i dziś ulegliśmy Włochom. Włosi grali cwaniacko, czekali na nasze błędy.Marian Kardas:

Trudno powiedzieć jakby było, gdybyśmy zaczęli to spotkanie z Marcinami (przyp. red. Możdzonkiem i Wiką). Oni pokazali, że grają dobrze wchodząc z ławki. Szkoda tego spotkania, myślę, że w tym meczu poziom gry nie rozkładał się tak, jak do tej pory. Wcześniej graliśmy więcej środkiem, dziś dużo mniej. Dużo więcej graliśmy w czwartym i piątym secie Mariuszem Wlazłym.

Wypowiedzi na podstawie TVP.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved