Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oivanen też już trenuje z Asseco Resovią

Oivanen też już trenuje z Asseco Resovią

Mikko Oivanen, fiński atakujący Asseco Resovii, w ten poniedziałek dołączył do kolegów ze swojej nowej drużyny. Obecnie pod okiem trenera Ljubo Travicy do sezonu w PlusLidze przygotowuje się dwunastu siatkarzy. Brakuje tylko olimpijczyków.

Młody Fin został bardzo życzliwie przyjęty przez kolegów, z którymi rozmawia po angielsku. A, że niemal wszyscy nasi siatkarze znają ten język, nie ma żadnych problemów z komunikacją.

Wszystko jest w porządku. Trenujemy dwa razy dziennie w hali Podpromie. Atmosfera, zaangażowanie i humory zawodników są bardzo dobre – powiedział Andrzej Kowal, drugi trener naszej drużyny. – W poniedziałek wyjeżdżamy na obóz do Spały.Zanim to się stanie, w sobotę kibice siatkówki w Rzeszowie i regionie będą mieli okazję spotkać się ze swoją drużyną. Poznać nowego trenera i nowych zawodników. Porozmawiać z nimi, zdobyć autograf. O godz. 17. Asseco Resovia zaprasza fanów siatkówki na otwarty trening siatkarzy. W programie tego ciekawego spotkania można będzie zobaczyć także krótkie zajęcia zespołu oraz pokaz pracy maszyny do zagrywki. Będzie też konkurs z nagrodami.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved