Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > „Inżynierowie” zagrali z głuchoniemymi piłkarzami

„Inżynierowie” zagrali z głuchoniemymi piłkarzami

Dobiega końca pierwsze zgrupowanie siatkarzy J.W. Construction OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej. Elementem przygotowań do nowego sezonu był mecz piłkarski, w którym warszawianie zmierzyli się z zespołem głuchoniemych futbolistów z Lublina.

Spotkanie to wszystkim dało wiele radości. Nie od dziś bowiem wiadomo, że siatkarze uwielbiają na treningach grać w „kopaną”. Ich przeciwnicy z kolei cieszyli się, że mogą zmierzyć się na boisku z zawodnikami z ekstraklasy.

Zagraliśmy sparing z zespołem głuchoniemych z Lublina, którzy podobnie jak my przebywają na obozie w Szczyrku – powiedział trener Akademików, Krzysztof Kowalczyk. – Dla naszych przeciwników, jak sami później przyznawali, był to fantastyczny mecz i sprawił im wiele radości. My bawiliśmy się wcale nie gorzej, wszyscy lubimy przecież grać w piłkę nożną – dodał szkoleniowiec.Graliśmy dwa razy po dwadzieścia minut. Spotkanie zakończyło się rezultatem 8:8. Remis jest sprawiedliwy, ale wynik był tu akurat najmniej ważny, dlatego dogrywek ani rzutów karnych już nie było – uśmiechnął się trener Kowalczyk.

źródło: inf. prasowa, siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved