Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Dominik Broj jedzie na ME kadetów w siatkówce plażowej

Dominik Broj jedzie na ME kadetów w siatkówce plażowej

Niedawno Damian Pilichowski i Dominik Broj, siatkarze MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu, zdobyli tytuły mistrzów Polski kadetów. ME w tej kategorii odbędą się pod koniec sierpnia w Grecji. Na turniej pojedzie jednak tylko Dominik Broj.

W tej chwili jestem tuż przed pakowaniem. Jutro wyjeżdżam do Grecji, gdzie zaczyna się zgrupowanie kadry narodowej w mojej kategorii wiekowej. Tak naprawdę niewiele wiem o rywalach, którzy tam na nas czekają ale zapewniam, że będę walczył o jak najlepszy wynik. Trochę szkoda, że nie zagram w parze z Damianem Pilichowskim, z którym wygraliśmy mistrzostwo Polski. Z Damianem na pewno osiągnęlibyśmy dobry wynik. Jestem tego pewny. To jednak decyzja trenera Czesława Kolpe, który tłumaczył nam to tak, że zgłoszenia zawodników do ME musiały zostać wysłane wcześniej, przed rozstrzygnięciami w mistrzostwach Polski. Wtedy trener kadry narodowej jeszcze nas nie znał z Damianem.

– Z kim w takim razie zagrasz w Grecji?Z kolegą o nazwisku Świst. Nigdy z nim jeszcze nie grałem. Znam go tylko trochę z rozgrywek halowych oraz z występów w Pucharze Bałtyku.

Całość rozmowy z Dominikiem Brojem reprezentantem Polski kadetów na mistrzostwa Europy w Grecji w najbliższej audycji sportowej w PARK Fm na 93,9, w niedzielę o godzinie 20.00.

*Autor: Wiktor Sobierajski

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved