Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Piotr Gruszka: Prawdziwe granie dopiero się zacznie

Piotr Gruszka: Prawdziwe granie dopiero się zacznie

Po wygranym przez Polaków spotkaniu z Rosją na konferencji prasowej Rosjanie twardo trzymali się wersji, że mało im brakowało do wygranej. Nie umieli przyznać, że Polska była w tym meczu lepsza.

Raul Lozano (trener reprezentacji Polski):

Mój zespół grał dzisiaj bardzo dobrze, czasami tylko chłopaki popełniali trochę błędów. Graliśmy dziś bardzo zdeterminowani, graliśmy rosyjską bronią – blokiem, a zwłaszcza atakiem. Jestem bardzo zadowolony z występu mojej drużyny. Szkoda tylko, że nie jesteśmy wyżej w klasyfikacji końcowej naszej grupy. W ćwierćfinałach wszystko rozpocznie się od nowa. Wszystkie drużyny będą równe. Jestem optymistą, co do rezultatów w przyszłości.Władimir Alekno (trener reprezentacji Rosji):

To przykre, że przegraliśmy. Byliśmy tylko kilka punktów od zwycięstwa. Przegraliśmy przez błędy w bloku, obronie i dwóm błędom w zagrywce w secie piątym. Nie ma chyba trenera, który byłby zadowolony po przegranej swojego zespołu.

Piotr Gruszka (kapitan reprezentacji Polski):

To był bardzo wyrównany mecz. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani wygraną i teraz będziemy się ciężko przygotowywać do nadchodzących spotkań. Można powiedzieć, że prawdziwe mecze dopiero teraz się zaczną.

Wadim Chamuckich (kapitan reprezentacji Rosji):

Oczekiwaliśmy lepszego rezultatu. Jednakże najbardziej emocjonujące spotkania rozpoczną się za dwa dni. Dlatego intensywnie będziemy się do nich przygotowywać.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved