Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Impel Gwardia z Calisią na remis

Impel Gwardia z Calisią na remis

fot. archiwum

W weekend sparowały Impel Gwardia i Calisia Kalisz. Oba spotkania zakończyły się tie-breakiem. Pierwszy mecz wygrała Calisia, w drugim rewanż wzięły wrocławianki.

Pracowicie spędziły piątek i sobotę zespoły PlusLigi Kobiet: Impel Gwardii Wrocław i Calisii Kalisz. Oba zespoły w tym czasie zagrały ze sobą dwa mecze kontrolne, pierwszy w Kaliszu, drugi we Wrocławiu. W spotkaniach tych ściany pomogły gospodyniom, bowiem w Winiary Arena wygrała Calisia 3-2 a w Orbicie udał się rewanż wrocławiankom, które takim samym rezultatem pokonały brązowe medalistki mistrzostw Polski.

 

Anna Woźniakowska (kapitan zespołu SKK Calisia Kalisz): – Przygotowujemy do sezonu się dopiero od trzech tygodni, więc nie gramy jeszcze tego co chcemy pokazać na ligowych parkietach. Dziś (w sobotę – red) było dużo prostych błędów. Mamy w naszej drużynie wiele nowych zawodniczek. W tym sezonie chcemy powalczyć z tymi zespołami, z którymi możemy się równać poziomem, a z tymi lepszymi chcemy dobrze zagrać i też zdobywać punkty . 

Katarzyna Mroczkowska (środkowa Impel Gwardii): – Myślę, że nie pokazałyśmy wszystkiego na co nas stać. Jesteśmy po ciężkim obozie składającym się z dwóch części Karpacz i Brzeg Dolny. Na pewno jesteśmy trochę zmęczone, dlatego widoczny był brak dynamiki w sytuacjach dojścia do piłki. Stać nas na lepszą grę, którą myślę, że pokażemy już podczas rozgrywek w ekstraklasie .

 

SKK Calisia Kalisz – Impel Gwardia Wrocław 3:2

 

Impel Gwardia Wrocław – SKK Calisia Kalisz 3:2

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved