Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Trenerzy drużyn o meczu Wenezuela – Polska

Trenerzy drużyn o meczu Wenezuela – Polska

Po pierwszej łatwej wygranej polskich siatkarek w meczu z Wenezuelą, na pomeczowej konferencji spotkali się szkoleniowcy obu drużyn. - Jestem zadowolony z dzisiejszej gry - mówił trener Marco Bonitta.

Marco Bonitta (trener reprezentacji Polski):

To jest nasza wielka wygrana. Długo się do niej musieliśmy przygotowywać. Oczywiście szanowaliśmy nasze przeciwniczki, w końcu zdołały one urwać seta w meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Dzisiaj graliśmy bardzo dobrze, szczególnie zagrywką i w bloku. Co za tym idzie również obrona dobrze funkcjonowała. Od początku spotkanie układało się po naszej myśli. Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy. To zwycięstwo jest bardzo ważne dla nas.Tomas Fernandez (trener reprezentacji Wenezueli):

Wynik spotkania nie jest zaskoczeniem. Polska to silna drużyna. Polki zagrały dziś dobrze w taktyce i zagrywce. Zwłaszcza na początku zagrywały wyśmienicie. W wyniku tego ciężko nam było wyprowadzić jakikolwiek kontratak. Próbowaliśmy, ale popełniliśmy mnóstwo błędów w zagrywce, ataku i bloku. Polska jest jednym z dziesięciu najsilniejszych zespołów na świecie. Dzisiejszy mecz udowodnił, że nam potrzeba jeszcze dużo nauki.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved