Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Turniejowe plany TS BBTS Bielsko-Biała

Turniejowe plany TS BBTS Bielsko-Biała

Podopieczni Grzegorza Wagnera ciężko trenują przed zbliżającym się nowym sezonem 2008/09. Wkrótce bielszczanie rozpoczną pierwsze mecze kontrolne i turnieje towarzyskie, w których będą występować pod nowym szyldem.

Walne zebranie członków klubu przyjęło nową nazwę. Z dotychczasowej zniknęły człony: „Siatkarz” i „Original”. Aktualnie obowiązująca nazwa to – Towarzystwo Sportowe BBTS Bielsko-Biała i właśnie pod takim szyldem podopieczni Grzegorza Wagnera wystąpią w trzech wrześniowych turniejach. Pierwszy z nich odbędzie się w Radomiu, w 5-6 września br. Obok bielszczan w zawodach wystartują: Chemes Humenne, Delecta Bydgoszcz i gospodarze – radomski Jadar.

Tydzień później TS BBTS Bielsko-Biała będzie gościł na Międzynarodowym turnieju „Beskidy 2008” Jihostroj Českie Budĕjovice, JMP Brno, Trefl Gdańsk i Gwardię Wrocław. Nadal nie jest znany szósty uczestnik bielskiego turnieju. Na tydzień przed startem rozgrywek I ligi (19-21.09.2008 r.) bielszczanie wyjadą do Nysy. Turniejową stawkę stanowią: Gwardia Wrocław, MCKiS Jaworzno, TS BBTS Bielsko-Biała i AZS PWSZ Nysa.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved