Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Raul Lozano: Mecz był… po prostu świetny

Raul Lozano: Mecz był… po prostu świetny

Reprezentacja Polski odniosła dzisiaj trzecie zwycięstwo podczas igrzysk w Pekinie. Tym razem "biało-czerwoni" pokonali 3:1 drużynę Serbii. Niżej wypowiedzi trenerów oraz kapitanów zespołów z konferencji pomeczowej.

Raul Lozano (trener reprezentacji Polski):

Dzisiejszy mecz był, co tu dużo mówić, po prostu świetny. Obie drużyny zagrały na najwyższym poziomie. Nasi rywale pokazali się z jak najlepszej strony. Serbowie przegrali z powodu niedyspozycji kilku kluczowych graczy. Jestem zadowolony z faktu, że awansowaliśmy do ćwierćfinałów.Piotr Gruszka (kapitan reprezentacji Polski):

To był bardzo wyrównany mecz. Naszej drużynie udało się wygrywać akcje w decydujących dla spotkania momentach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Teraz musimy dobrze przygotować się do kolejnego meczu.

Igor Kolaković (trener reprezentacji Serbii):

To już nasza trzecia porażka na tych Igrzyskach. Nie jest to dobra wiadomość dla nas, ale życie toczy się dalej. Dzisiejsze spotkanie nie było dla nas korzystne, powinniśmy o nim zapomnieć najszybciej jak tylko jest to możliwe. Początek meczu w naszym wykonaniu był bardzo nerwowy, nie byliśmy także wystarczająco dokładni w swoich akcjach. W dalszej części mieliśmy kilka dobrych zagrań, ale to za mało, aby wygrać mecz. Nie zagraliśmy tak, jak to planowaliśmy. Teraz musimy skupić się na przyszłych spotkaniach.

Nikola Grbić (kapitan reprezentacji Serbii):

Najważniejszym celem dla nas jest zakwalifikowanie się do ćwierćfinałów, myślimy teraz tylko o kolejnym meczu z Niemcami. Przeanalizujemy wszystkie akcje, zobaczymy, co zrobiliśmy dobrze, a gdzie popełniliśmy błędy – postaramy się je wyeliminować. Musimy być bardziej agresywni od początku do końca.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved