Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siatkarze GTPS pojadą na obóz do Lubniewic

Siatkarze GTPS pojadą na obóz do Lubniewic

Gorzowianie przez dwa tygodnie pracowali głównie nad kondycją i wytrzymałością. - Teraz wchodzimy w trening czysto siatkarski. Na początku poćwiczymy u siebie w hali, a za tydzień pojedziemy na krótki obóz do Lubniewic - mówi trener Sławomir Gerymski.

Siatkarze z Gorzowa treningi rozpoczęli 28 lipca. Przez dwa tygodnie zajmowali się głównie ciężką pracą na kondycją. Ćwiczyli w hali, ale dużo zajęć mieli także w siłowni. Dopiero od tego tygodnia zaczną szlifować elementy czysto siatkarskie. – Do ligi, już pod kątem meczowej taktyki, będziemy się przygotowywać dopiero od 30 sierpnia – powiedział szkoleniowiec Rajbud Development GTPS Sławomir Gerymski. – Wcześniej chcemy się mocno wdrożyć. Chłopcy odpoczywali cztery miesiące. Muszą wykonać teraz dużo pracy, bo trzeba te cztery miesiące laby szybko nadrobić. Ale wierzę, że się uda i efekty przyjdą w lidze.

Gorzowianie znają już więcej szczegółów dotyczących przygotowań do sezonu. – Za tydzień jedziemy na sześć dni do Lubniewic na obóz. Tam zaplanowaliśmy ciężkie, kompleksowe zajęcia. Ale taktykę zostawimy sobie na później – podkreślał Gerymski.Pierwsze mecze sparingowe pierwszoligowi siatkarze GTPS mają zagrać 13 września na turnieju o puchar burmistrza Lubniewic. Tydzień później (20-21 września) zaplanowali turniej memoriałowy im. Ryszarda Świątkiewicza w hali przy Czereśniowej. Podopieczni „Geryma” zmierzą się w nim z trzema drużynami z pierwszej ligi – Delectą Bydgoszcz, MOW Orłem Międrzyrzecz i ekipą Pronar Parkiet z Hajnówki. Stawkę uzupełnią drugoligowcy – Olimpia Sulęcin i Joker Piła. Pierwszy mecz w lidze gorzowianie rozegrają 27 września w Jaworznie z MCKiS Energetykiem.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved