Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Aleksiej Wierbow: Byliśmy jedną drużyną

Aleksiej Wierbow: Byliśmy jedną drużyną

Siatkarze Rosji, grupowi rywale Polski, wygrali w Pekinie dwa mecze. W drugim spotkaniu z ogromnymi problemami pokonali Niemców 3:2. Duży wkład w sukces miał Siemion Połtawski, o którym rosyjscy dziennikarze mówią, że ostatnio miał problemy z samym sobą.

Libero Rosji Aleksiej Wierbow po spotkaniu z Niemcami powiedział: Byliśmy o krok od porażki nie na 100, ale na 150 procent.

W naszej grze na pewno były jakieś błędy, których na pewno można było uniknąć – powiedział Wierbow. – Ekipa Niemiec była dla nas zaskoczeniem i tak byłoby w przypadku każdej innej reprezentacji. Mieliśmy dziś team z prawdziwego zdarzenia. Gracze, trenerzy i masażyści – wszyscy tak samo przeżywają i się denerwują, a następnie po wygranej mają łzy w oczach.Wierbow powiedział, że jego żona informuje go o swoich snach i jak na razie trzy z pięciu sprawdziły się. – Gdy małżonka mówi mi co jej się śniło, to mnie strasznie mobilizuje do gry i ogromnego wysiłku – powiedział rosyjski libero.

Aleksiej Wierbow przypomniał, że zespoły które Rosja zazwyczaj regularnie ogrywa w dużych imprezach robią jej przykrość. – Mistrzostwa Europy – Hiszpania, mistrzostwa świata – Polska, Puchar Świata – Bułgaria, Liga Światowa – Serbia – wymieniał Aleksiej Wierbow. – Niemców też ogrywaliśmy regularnie i dobrze, że tak się skończyło.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved