Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Chadała: Kariery nie kończę

Michał Chadała: Kariery nie kończę

Na treningu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pojawił się Michał Chadała. W prasie pojawiły się informacje, że były zawodnik Mostostalu i Gwardii Wrocław kończy karierę. - To nieprawda - zaprzecza tym doniesieniom sympatyczny zawodnik, który w swojej karierze zaliczył występy w reprezentacji Polski.

Poprzedni sezon miałeś praktycznie stracony. Lata gry w siatkówkę dały znać o sobie?

Michał Chadała: – Rzeczywiście kilka lat minęło, jak gram w siatkówkę i zdrowie wysiadło. Pół roku nie grałem z powodu kontuzji barku. To nieprzyjemna kontuzja, czasochłonna w naprawie. W tej chwili przechodzę rehabilitację i staram się powrócić do formy.Pojawiły się informacje, że kończysz karierę?

Nie, nie. Po rehabilitacji będę starał się znaleźć klub dla siebie.

Jesteś po operacji. Ile czasu zajmie rehabilitacja?

To wielka niewiadoma. Być może będzie to trzy miesiące, a być może sześć. Jeżeli nie uda mi się znaleźć klubu w tym sezonie, to trudno. Na pewno będę chciał wrócić do siatkówki.

Proszę o szczerą odpowiedź. Odzywa się telefon komórkowy od prezesów klubów siatkarskich? Przecież nie tak dawno byłeś złotym medalistą mistrzostw Polski, grałeś w reprezentacji?

Telefony dzwonią jak człowiek jest zdrowy i każdy sportowiec to powie. Gorzej jest jak coś się popsuje w organizmie. Przykładów można mnożyć. Wierzę w to, że jak będę zdrowy to ze znalezieniem klubu nie będę miał problemów.

Rozmawiał Wiktor Sobierajski – (Radio Park FM)

źródło: inf. własna, Park.fm

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved