Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Milena Rosner: Ataki z jednej nogi dały zwycięstwo Chinkom

Milena Rosner: Ataki z jednej nogi dały zwycięstwo Chinkom

Po przegranym z Chinami meczu Milena Rosner porównywała grę mistrzyń olimpijskich do działań wojennych, a wygrane przez nie sety do ataków wojska. Przeciwniczki doskonale wykonywały rozkazy dowódcy – trenera Zhogne Chen.

Kapitan polskiej drużyny Milena Rosner uważa, że o zwycięstwie Chinek zadecydowała ich trudna zagrywka i ataki z jednej nogi. Mimo iż Złotka ćwiczyły na treningach obronę takiego ataku, to podczas spotkania nie potrafiły podbić piłki. Same też nie mogły atakować w ten sposób, gdyż potrzebne jest do tego idealne rozegranie, którego brakowało.

Mimo przegranej Małgorzata Glinka-Mogentale twierdzi, że to spotkanie było jednym z najlepszych, jakie polskie siatkarki rozegrały z Chinkami. Zapewnia, że cała drużyna, choć poniosła już dwie porażki, nadal będzie grać w radością i wiarą w zwycięstwo.Nie spuszcza głowy również Katarzyna Gajgał. Mecz z obrończyniami tytułu olimpijskiego ocenia jako efektywny, obfitujący w długie wymiany piłek. Według niej Polki grają coraz lepiej i to one będą triumfować po spotkaniu z Japonkami.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved