Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar wyjeżdża do Milicza

Jadar wyjeżdża do Milicza

Siatkarze Jadaru Radom zakończyli pierwszy etap przygotowań do sezonu. Od wtorku główną bazą treningową podopiecznych Mirosława Zawieracza jest ośrodek w Miliczu. Radomski szkoleniowiec na zgrupowanie zabierze dwunastu zawodników

Miasto w północnej części województwa dolnośląskiego gościć będzie radomian do 23 sierpnia. W autokarze udającym się jutro rano do Milicza zabraknie miejsc dla Damiana Słomki i Jakuba Buckiego. Obaj najprawdopodobniej w tym czasie trenować będą z drugoligowym zespołem Radomskiego Centrum Siatkarskiego. Robert Grzanka, drugi trener, pełniący obowiązki kierownika drużyny zapewnia, że taki scenariusz zakładany był już od rozpoczęcia przygotowań. – Wszystko jest pod kontrolą – podkreśla.

Zapytany o dotychczasowy przebieg przygotowań nie kryje zadowolenia. – Jest nieźle, ale zawodnicy mają świadomość, że tak właściwie okres wytężonych treningów mają dopiero przed sobą – zapewnia Robert Grzanka. Być może z tego względu szkoleniowcy przed wyjazdem do Milicza swoim podopiecznym zadysponowali dwa dni odpoczynku.Kierownik i drugi szkoleniowiec zespołu podkreśla również, że wszyscy do Milicza udają w jak najlepszym zdrowiu. – Na drobne dolegliwości uskarżał się Daniel Górski, ale powoli dochodzi do siebie. O niedawnych kłopotach ze zdrowiem zapomniał również Michał Chaberek. Do Milicza wyjeżdża podbudowany pozytywną diagnozą lekarską – informuje Robert Grzanka.

Warto podkreślić, że w zaplanowanych szczegółowo przez Mirosława Zawieracza przygotowaniach nastąpiła jedna, ale dosyć istotna zmiana. Turniej w Olsztynie, w którym radomianie mieli zagrać w drugi weekend września, odbędzie się tydzień później.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved