Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Olsztyn po pierwszym treningu

AZS Olsztyn po pierwszym treningu

Na tę informację długo czekali olsztyńscy kibice. W dniu dzisiejszym akademicy z Warmii i Mazur rozpoczęli przygotowania do sezonu 2008/2009. W zajęciach udział wzięło dziewięciu zawodników. Zabrakło tylko siatkarzy, którzy są w Pekinie.

Zamieszanie wokół olsztyńskiego klubu i napięta atmosfera sięgały już wysokich temperatur. Po niepewnej sytuacji co do finansowej przyszłości drużyny i rewelacjach Macieja Alancewicza na temat współpracy z prezesem klubu Bogusławem Cieciórskim, czara goryczy się przelała i kibice zażądali głowy włodarza zespołu. Ten w końcu ustąpił, po czym okazało się, że na treningu AZS pojawiło się większość twarzy, które kibice już przekreślili.

Rano z ekipą trenował Grzegorz Szymański, który według spekulacji był już jedną nogą w Kędzierzynie. Pojawił się także Wojciech Grzyb, którego wiązano z zielono-żółto-czarnymi barwami Jastrzębskiego Węgla. Ze starych twarzy zabrakło „pewniaków” w kadrze Olsztyna – Pawła Zagumnego i Marcin Możdżonka, ale ich absencję tłumaczy oczywiście turniej olimpijski. Również zagranicznych zawodników próżno było szukać na hali, ale powód ich nieobecności jest dokładnie taki sam jak reprezentantów Polski.Ujrzeliśmy jednak nowe twarze. Do klubu dołączyli Jakub Oczko (Delecta Bydgoszcz) i Tomasz Kowalczyk (AZS Politechnika Warszawska), a także były atakujący Resovii Rzeszów Tomasz Józefacki.

źródło: inf. własna, mlekpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved