Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Treflu możliwe kolejne wzmocnienia

W Treflu możliwe kolejne wzmocnienia

fot. archiwum

Spore wzmocnienia przed rozgrywkami PlusLigi poczyniono w zespole Trefla. Beniaminek z Gdańska sprowadził aż czterech zawodników grających ostatnio we Włoszech. Jak się okazuje działacze nie wykluczają następnych transferów.

Pierwszym transferem gdańszczan było pozyskanie reprezentacyjnego środkowego, Łukasza Kadziewcza , który ostatni sezon spędził we włoskim Sparkling Milano, gdzie przez pół sezonu leczył kontuzję. Kilkanaście dni później oczy kibiców nad Wisłą ponownie skierowane były na Gdańsk za sprawą następnego, głośnego transferu. Tym razem nowym zawodnikiem Trefla został Brazylijczyk, Bruno Zanuto , mający za sobą przygodę z Andreoli Latina.

 

W prasie pojawiały się kolejne nazwiska, które znalazły się na liście życzeń beniaminka PlusLigi. Mówiło się, że klub znad Bałtyku bliski jest porozumienia z Rafaelem Redwitz`em . W kręgu zainteresowania działaczy znajdowali się także Zbigniew Bartman , Grzegorz Kokociński , Serb Vlado Petković oraz Francuz Loic de Kregret . W lipcu do zespołu dołączył mający w swojej karierze mistrzostwo Włoch, Jakub Bednaruk , a w tym tygodniu poinformowano, iż dwuletnią umowę podpisał Serb, Bojan Janić . 

Sezon transferowy powoli zbliża się do końca, a większość zespołów grających w polskiej ekstraklasie kończy kompletowanie składów. W tym gronie jest również Trefl, którego działacze nie wykluczają kolejnych wzmocnień. – Nasza drużyna skład ma już w zasadzie zamknięty. Być może sztab szkoleniowy rozważy jeszcze możliwość zmian w składzie na pozycji libero – mówi Wojciech Kubicki , dyrektor klubu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved