Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Obaj bułgarscy atakujący są… zdrowi

Obaj bułgarscy atakujący są… zdrowi

Burzę rozpętały wczoraj bułgarskie media, informując że dwaj atakujący reprezentacji Wlado Nikolow i Bojan Jordanow są kontuzjowani. Okazuje się, że obaj gracze są zupełnie zdrowi.

Gdy wczoraj na bułgarskich portalach internetowych pojawiły się informacje, że obaj atakujący są poważnie kontuzjowani a ich wymiana na innych graczy nie jest możliwa, znając bałkańską mentalność, postanowiliśmy poczekać dzień z przekazaniem tej informacji naszym czytelnikom. Ci, którzy znają choć trochę tamtejszą mentalność, a przede wszystkim wyobraźnię miejscowych mediów, wiedzą, że tego typu informacje zwykle… nie mają dużego przełożenia na rzeczywistość.

Dzisiaj przebywający w Pekinie wiceprezydent bułgarskiej federacji Iwan Todorow poinformował swoich dziennikarzy, że… obaj gracze są zdrowi i trenują na sto procent swoich możliwości przed jutrzejszym meczem z Chinami. – Nie mamy żadnych problemów z atakującymi – powiedział Todorow. – Kontuzjowany jest tylko Todor Aleksiew, zarówno Bojan jak i Wlado normalnie trenują.Według Todorowa, przyjmujący Halkbanku Ankara poczuł ból w plecach podczas dzisiejszego treningu. Todorow przyznał jednocześnie, że Martin Stoew nie ustalił jeszcze jaka szóstka rozpocznie jutro spotkane przeciwko Chinom. Strefa Siatkówki przewiduje jednak, po tym co w poprzednich dniach mówili sami zawodnicy, że Stoew sięgnie po swoje największe armaty: Żekowa, Nikolowa, Konstantinowa, Kazijskiego, Iwanowa, Cwetanowa i Salparowa.

Jutro o szóstej rano czasu polskiego Bułgarzy rozpoczną Igrzyska meczem z gospodarzami. Ostatnie doniesienia o rzekomych kontuzjach, dementowane następnego dnia być może są częścią taktyki zespołu z Bałkanów. W takim jednak wypadku gratulujemy pomysłowości.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved