Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Niemcy przygotowali na mecz z Polakami niespodziankę

Niemcy przygotowali na mecz z Polakami niespodziankę

Jutro, polscy siatkarze rozpoczynają start na IO meczem z Niemcami. Jak podkreśla Stelian Moculescu, trener naszych rywali, to biało-czerwoni są faworytem tego spotkania, a Niemcy będą chcieli pokrzyżować im plany.

Czy wygramy z Polakami? To wy jesteście wicemistrzami świata. To wy przyjechaliście tu po medal. Faworyt jest więc tylko jeden, ale nie boimy się was – mówił z kolei rumuński trener Niemców, Stelian Moculescu. – Moja drużyna wygrała niezwykle trudny turniej eliminacyjny do igrzysk. Wyprzedziliśmy Kubańczyków i aktualnych mistrzów Europy Hiszpanów. To bardzo scementowało zespół. Jesteśmy pewni swego i przygotowaliśmy na Polskę specjalną, taktyczną niespodziankę – tajemniczo zapowiedział rumuński szkoleniowiec.

Wszyscy mówią, że musimy pokonać Niemców, bo tylko wtedy możemy być pewni wyjścia z grupy. A ja się pytam: niby czemu? Fakt, grupę mamy piekielnie trudną – Brazylia, Rosja i Serbia grają z nami o awans do ćwierćfinału. Tylko Egipt jest trochę słabszy, lecz gdyby tzw. fachowcy zawsze mieli rację, byliby bardzo bogatymi ludźmi. Jakoś jednak rzadko udaje im się trafić wyniki. W tym turnieju jest osiem bardzo wyrównanych drużyn, które będą walczyć o medal. Takiej sytuacji nie było od dwudziestu czterech lat. My też należmy do tej grupy. Jeśli zagramy z Niemcami na swoim poziomie, to wygramy – uważa Raul Lozano, który wreszcie zaczął się znów uśmiechać.* Robert Małolepszy (Dziennik Polska)

źródło: Dziennik Polska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved