Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grand Prix Opolszczyzny zawita do Kędzierzyna-Koźla

Grand Prix Opolszczyzny zawita do Kędzierzyna-Koźla

Już dzisiaj na kompleksie sportowym "Azotor" w Kędzierzynie-Koźlu rozegrany zostanie ósmy turniej z cyklu Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej amatorów kobiet i mężczyzn. W tegorocznych rozgrywkach udział bierze ponad stu zawodników.

Po siedmiu turniejach w klasyfikacji mężczyzn prowadzi Jędrzej Brożyniak z Opola, a na drugim miejscu jest Bartłomiej Dzikowicz z Nysy. Na trzecim Mikołaj Michalak z Raciborza. Warto tutaj wspomnieć, że Brożyniak i Dzikowicz są zawodnikami MOSiR-u Kędzierzyn-Koźle, który od jakiegoś czasu opiekuje się siatkarzami plażowymi w tym mieście. Jeżeli chodzi o rodowitych kędzierzynian to na piątym miejscu jest Dariusz Baradziej, na siódmym Jakub Prochera, a na ósmym Przemysław Borecki – powiedział Leszek Drobny z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Ciekawostką jest fakt, że w tegorocznej edycji Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej amatorów sklasyfikowanych jest 117 zawodników. W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajmuje Iwona Pelc z Kędzierzyna-Koźla. Szóstą lokatę zajmuje Barbara Bawoł, dziewiątą Ewa Kisielewska, na dziesiątej pozycji jest Anna Lizner i na jedenastej Joanna Małecka.Początek sobotnich zmagań na „Azotorze” o godzinie 10.00.

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved