Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Przed IO: Niemcy pokonani

Przed IO: Niemcy pokonani

W ostatnim meczu kontrolnym przed konfrontacją z Polską, reprezentanci Niemiec przegrali 1:3 z reprezentacją Włoch. Kolejnym jej przeciwnikiem, już w ramach turnieju olimpijskiego, będzie reprezentacja Polski.

Sparing, choć zaplanowany wcześniej, odbył się bez większych przygotowań. Trener Stelian Moculescu pomimo porażki, zadowolony był z postawy swoich podopiecznych. Nie chciał jednak wiele mówić o samej grze: Gra był dobra, choć zdarzały się problemy z wyprowadzeniem ataku. Dodatkowo wydaje mi się, że mieliśmy jeszcze rezerwy w bloku. Do meczu z reprezentacją Polski mamy jeszcze jeden dzień treningu – powiedział trener Niemców. – Dziś jednak czeka nas inne wielkie wydarzenie – dodał Moculescu. Reprezentacja Niemiec, jako jedna z nielicznych siatkarskich ekip, uczestniczyła w dzisiejszej ceremonii otwarcia. – Wszyscy zawodnicy są podekscytowani tym wydarzeniem – dodał drugi trener Niemców, Stewart Bernard. Nie można się jednak dziwić naszym zachodnim sąsiadom – poza trenerem Moculescu, który w 1971 roku jako zawodnik brał udział w igrzyskach w Monachium, dla pozostałych członków ekipy to pierwsze Igrzyska, w których biorą udział.

Reprezentacja Niemiec będzie pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 czasu polskiego.Zobacz również:

Tabela i wyniki grupy B

źródło: inf. własna, volleyball-verband.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved