Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Plus z Polską Siatkówką na kolejnych 6 lat

Plus z Polską Siatkówką na kolejnych 6 lat

W dniu dzisiejszym Polkomtel S.A., operator sieci Plus, podpisał porozumienie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Na mocy podpisanego dokumentu w kolejnych pięciu latach (2009-2014) Plus będzie Generalnym Sponsorem Polskiej Siatkówki.

Porozumienie, które dzisiaj podpisaliśmy stanowi zapewne dobrą wiadomość dla naszych siatkarek i siatkarzy rozpoczynających udział w siatkarskim turnieju olimpijskim w Pekinie. Życzę polskim reprezentacjom jak najlepszych wyników oraz satysfakcji i radości z udziału w najważniejszej dla każdego sportowca imprezie na świecie. Życzę im powodzenia, wytrwałości i konsekwencji w walce o medale. Natomiast milionom kibiców siatkówki w Polsce życzę wielu niezapomnianych emocji w dopingowaniu naszych zespołów narodowych, emocji porównywalnych z tymi, jakie towarzyszyły Polakom podczas Igrzysk Olimpijskich w Montrealu, w 1976, kiedy zespół Huberta Wagnera zdobył olimpijskie złoto. To siatkarki i siatkarze polskich drużyn narodowych mieli znaczący wpływ na naszą decyzję o dalszym zaangażowaniu się w sponsorowanie polskiej siatkówki przez sześć kolejnych lat. Ich udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie uwieńczył naszą czteroletnią współpracę z PZPS i udowodnił, po raz kolejny, że polskie reprezentacje znalazły się w ścisłym gronie najlepszych drużyn świata. Poza osiągnięciami sportowymi ważne są również emocje towarzyszące tej dyscyplinie sportu. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy ze sprawdzonymi partnerami, jakimi są między innymi PZPS czy Telewizja Polsat, polscy kibice mogą być świadkami wspaniałych wydarzeń sportowych – powiedział podczas konferencji Jarosław Bauc, prezes zarządu Polkomtel S.A.

Porozumienie o współpracy podpisane w dniu ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie gwarantuje Plusowi tytuł Sponsora Generalnego polskich siatkarskich drużyn narodowych kobiet i mężczyzn oraz drużyn młodzieżowych dziewcząt i chłopców. W ramach współpracy znak firmowy Plusa będzie jedynym znakiem komercyjnym na siatkarskich strojach reprezentacji Polski.



W latach 2009 – 2014, w których obowiązywać będzie porozumienie, Plus poszerzy dotychczasowy zakres współpracy z PZPS. Zostanie m.in. głównym sponsorem najważniejszych wydarzeń siatkarskich organizowanych w Polsce, w których będą brały udział drużyny narodowe mężczyzn i kobiet. Długofalowy plan wsparcia Polskiej Siatkówki przez Plusa jest wynikiem strategii zaplanowanej na zdobycie medali podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w roku 2012 oraz medalowego udziału w planowanych do zorganizowania w Polsce mistrzostwach świata mężczyzn w roku 2014.

Kontynuacja współpracy to efekt wymiernych korzyści obydwu partnerów. Marka Plus stała się, bowiem liderem wśród polskich sponsorów sportu zyskując bardzo atrakcyjne motywy do komunikowania się ze swoimi abonentami i zdobywając w ten sposób przewagę konkurencyjną. Natomiast Polska Siatkówka dynamicznie podnosi poziom rozgrywek i awansuje do grona najdynamiczniej rozwijających się federacji narodowych na świecie.

To szczególnie ważny dzień dla polskiej siatkówki. Zyskała ona dzisiaj dalsze możliwości rozwoju dzięki zaangażowaniu na najbliższe sześć lat sprawdzonego partnera, jakim jest Plus. Wynikiem naszej dotychczasowej współpracy jest wiele sukcesów polskich siatkarek i siatkarzy jak również całej polskiej siatkówki. Warto tu przypomnieć o medalach pań podczas mistrzostw Europy, srebrnym medalu panów podczas mistrzostw świata czy też organizacji Finałów Ligi Światowej w Polsce. Plus wspiera także rozgrywki ekstraklasy pań i panów stwarzając możliwości stałego podnoszenia poziomu sportowego i organizacyjnego polskich zespołów ligowych. Jednak to, co stanowi nasz szczególny sukces i uwieńczenie naszej współpracy w ostatnich czterech latach, to udział obydwu naszych reprezentacji w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, w czym Plus ma wielkie zasługi – powiedział podczas konferencji Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved