Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > II Turniej o Puchar Silesii

II Turniej o Puchar Silesii

W miniony weekend na piaskach plaży przy SCC rozegrano turniej o II Puchar Silesii. Eliminacje do turnieju finałowego trwały cały lipiec. Do finału zakwalifikowało się po osiem najlepszych par w dwóch kategoriach - mix i męskiej.

W kategorii mix pierwsze miejsce wywalczyli Kinga Bednarczyk i Jarosław Wołczyk. Podczas sobotniego finału pokonali Darię Palę występującą w parze z Danielem Pochopniem. Natomiast w kategorii męskiej na najwyższym podium stanęli zawodnicy, którzy w ubiegłym roku zajęli drugie miejsce. Piotr Wesołowski i Bartosz Tomczyk, po zaciętej rywalizacji okazali się lepsi od Daniela Jęrzejczyka i Grzegorza Miszewskiego.

Do finału awansowaliśmy podczas ostatnich eliminacji. Przyjechaliśmy się dobrze bawić, nagroda nie była dla nas najważniejsza i pewnie dlatego dobrze nam się grało. W zasadzie podobne imprezy organizowane są w każdym większym mieście, ale tutaj naprawdę wszystko zostało dobrze zorganizowane. Przygotowano w pełni profesjonalne boisko, czas umilała świetna muzyka. Poziom sportowy również oceniamy na bardzo wysoki. Co prawda w turnieju eliminacyjnym problem mieliśmy tylko w finale, ale dzisiaj nie było już tak łatwo – relacjonowali Piotr i Bartosz, którzy do Katowic przyjechali z Czeladzi i Sosnowca.Do swoich miast laureaci wrócili bogatsi o tysiąc złotych, tyle wynosiła bowiem nagroda dla najlepszych zespołów.

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved