Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Aspiracje Morza Bałtyk Szczecin

II liga: Aspiracje Morza Bałtyk Szczecin

fot. archiwum

Trzynastoosobowa kadra szczecińskiej drużyny przebywa na obozie w czeskim Libercu. Zespół prowadzi nowy szkoleniowiec - Zdzisław Gogol. Drużyna przeszła metamorfozę i w tym sezonie zamierza walczyć o awans na zaplecze PlusLigi.

Zeszły rok był ciężki, ale przetrwaliśmy. Nie dysponujemy nadmiarem pieniędzy i nadal oglądamy każdą złotówkę, żeby dobrze ją wydać, ale wybór nowych władz sprawił, że udało się odbudować klub organizacyjnie. Teraz czas – przy odpowiednim zapleczu finansowym – zacząć do czegoś aspirować i myśleć o lepszym wyniku, może nawet o awansie – mówi członek zarządu klubu Janusz Kamiński.

Zmiany rozpoczęto od sztabu trenerskiego. Zdzisław Gogol na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpił Andrzeja Winiarczyka , który nadal będzie współpracował z klubem. To znany trener – prowadził długo Maraton Świnoujście, a ostatnio pracował w SMS w Spale, jako trener reprezentacji kadetów i juniorów. Z kadetami zdobył mistrzostwo Europy (Ryga 2005). Klub kusił również jego syna – Michała, który jest rozgrywającym. Ten jednak zdecydował się poświęcić sporządzaniu statystyk z meczów AZS Częstochowa, w czym jest fachowcem i współpracował nawet z kadrą pań.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved