Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zbigniew Bartman nie zamierza zmieniać specjalizacji

Zbigniew Bartman nie zamierza zmieniać specjalizacji

Od nowego sezonu Zbigniew Bartman będzie zawodnikiem częstochowskiego AZS-u. Ostatnio nazwisko wicemistrza Turcji pojawiło się w informacjach z turniejów w siatkówce plażowej.

Nie, na pewno nie zamierzam zmieniać specjalizacji – mówi Zbigniew Bartman, który swego czasu był mistrzem Europy kadetów w plażowej odmianie siatkówki. – Ostatni występ potraktowałem raczej rekreacyjnie i wspomnieniowo. Mój były partner Michał Kubiak nie miał z kim grać w jednym z turniejów. Byłem akurat nad morzem więc chętnie zgodziłem się zagrać. Cieszę się, że ktoś dostrzegł nasz występ – mówi Zbigniew Bartman.

Zbigniew Bartman będzie grał w Częstochowie co najmniej przez rok. W kontrakcie jest zapis, że może on zostać rozwiązany po sezonie 2008/09. – Uważam, że mamy bardzo ciekawy i dobry skład – mówi przyjmujący AZS Częstochowa. – Gramy w Lidze Mistrzów i naszą ambicją jest wyjście z grupy. Mój pobyt w kadrze został dobrze przepracowany, zagrałem w pięciu meczach Ligi Światowej. Jestem bardzo zadowolony.W poniedziałek częstochowski zespół rozpocznie przygotowania do sezonu. W niedzielę będziemy emocjonować się spotkaniem Polska-Niemcy. – Wicemistrzowie Świata nie powinni czuć respektu przed tym rywalem – mówi Zbigniew Bartman. – Niemiecki zespół ma w składzie dobrych zawodników, ale my jako drużyna na pewno jesteśmy lepsi.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved