Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Skarland Beach Ball Tour 2008

Skarland Beach Ball Tour 2008

Plaża w samym centrum miasta - czyli Skarland Beach Ball Tour 2008. W minioną sobotę, po raz pierwszy w historii województwa świętokrzyskiego, dokładnie w centrum miasta, a mowa tutaj o Skarżysku-Kamiennej, odbył się turniej siatkówki plażowej. Była to dopiero pierwsza część zawodów.

Przy współpracy lokalnych mediów oraz władz samorządowych w sobotę (2 sierpnia) rozpoczął się projekt pod nazwą Skarland Beach Ball Tour 2008. Choć turniej siatkówki plażowej wydawać by się mógł niczym nadzwyczajnym, to ciekawostką jest, iż odbył się on na skwerze Staffa, przy MCK w Skarżysku. Do tego celu zostało tam specjalnie przygotowane boisko. Plaża w centrum miasta? Czemu nie? Tego jeszcze w naszym regionie nie było.

Impreza rozpoczęła się dokładnie o godzinie 12.00 w dniu 2 sierpnia. Była to pierwsza z z dwóch edycji Turnieju. Drugą część zaplanowano na 23 sierpnia.W pierwszej odsłonie udział wzięło 30 drużyn- 26 męskich oraz 4 damskie. Turniej rozegrany został systemem pucharowym. Zmierzyły się w nim drużyny ze Skarżyska- Kamiennej. Kolejna impreza 23 sierpnia. W jej trakcie z chęcią spróbujemy swoich sił z zawodnikami z innych miast.

Drużyny chętne do udziału w zawodach, zgłaszać się mogą najpóźniej do dnia rozpoczęcia rozgrywek. Uwaga- liczba miejsc jest ograniczona, a o występie decyduje kolejność zgłoszeń. W turnieju startować mogą zarówno męskie jak i

kobiece drużyny. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie MCSiR w Skarżysku przy ul. Spółdzielczej 19 lub pod numerami tel. ( 041) 253- 93- 50 i 660- 425- 658.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Jeżeli jesteś fanem siatkówki plażowej i mieszkasz w pobliżu nie powinno Cię zabraknąć! Jeśli nie czujesz się na siłach by wystartować w turnieju, doping także będzie potrzebny. Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla publiczności.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved