Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Iskra trenuje na Bałkanach

Iskra trenuje na Bałkanach

Rywal PGE Skry w Lidze Mistrzów Iskra Odincowo przygotowuje się do sezonu na Bałkanach. Na pierwszym obozie zawodnicy byli w Czarnogórze. Po tygodniu treningów na własnych obiektach, tym razem udali się na obóz do Serbii.

W składzie zespołu jest jedenastu zawodników: przyjmujący i atakujący – Paweł Abramow, Denis Kalinin, Maksim Korszunow, Aleksiej Spiridonow, Stiepan Żurawlew, Jewgienij Matkowski, środkowi bloku – Anton Astaszenkow, Jewgienij Złobin, rozgrywający – Oleg Samsonyczew, Aleksander Butko, libero – Dmitrij Kowyrajew. Są to ci zawodnicy, których aktualnie trener ma do dyspozycji, bo nie mają reprezentacyjnych obowiązków.

Pierwsze zgrupowanie było bardzo pożyteczne – powiedział trener Zoran Gajić. – Byliśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie zastaliśmy. Plan przygotowań został wykonany.Iskra Odincowo i PGE Skra Bełchatów zagrają w jednej grupie Ligi Mistrzów z Panathinaikosem Ateny oraz VfB Friedrichshafen. Mecze mistrza Polski z rosyjskim zespołem, który od CEV otrzymał „dziką kartę” rozegrane zostaną w grudniu.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved