Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czy Wojciech Grzyb trafi do Jastrzębskiego Węgla?

Czy Wojciech Grzyb trafi do Jastrzębskiego Węgla?

fot. archiwum

Najprawdopodobniej kolejny zawodnik odejdzie z ekstraligowego zespołu ze stolicy Warmii i Mazur. Jak donoszą olsztyńskie media, rozmowy z ekipą Jastrzębskiego Węgla prowadzi środkowy bloku reprezentacji Polski - Wojciech Grzyb.

Nienajciekawiej rysuje się przyszłość akademików z Olsztyna. Niepewny byt oraz przeciągające się negocjacje z potencjalnymi sponsorami spowodowały, że niektórym zawodnikom mającym stanowić o sile zespołu zaczęło brakować cierpliwości. Jako pierwszy, olsztyński okręt opuścił Michał Ruciak , przechodząc do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle,a w tamtym tygodniu pojawiła się informacja jakoby zaawansowane rozmowy z greckim Panathinaikosem Ateny prowadzi Niemiec, Björn Andrae .

 

To nie koniec złych informacji dla kibiców brązowych medalistów mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu. Prawdziwe trzęsienie ziemi spowodowała wypowiedź jednego z wychowanków akademików z Warmii i Mazur, Macieja Alancewicza na temat Bogusława Cieciórskiego , który wczoraj złożył rezygnację ze funkcji prezesa zarządu. Być może decyzja prezesa podyktowana była fiaskiem prowadzonych rozmów ze sponsorami. 

Dzisiaj jedna z olsztyńskich gazet poinformowała, iż niektórzy zawodnicy AZS-u Olsztyn nieoficjalnie mają już dogadane kontrakty z innymi klubami. Wśród nich pojawia się nazwisko Wojciecha Grzyba , który prawie na pewno odejdzie do zespołu Jastrzębskiego Węgla. Przypomnijmy, że w zespole z Górnego Śląska jest już trzech środowych, Wojciech Jurkiewicz , Adam Nowik oraz były zawodnik olsztynian, Patryk Czarnowski .

 

Informacji o prowadzonych rozmowach z Wojciechem Grzybem nie potwierdził Zdzisław Grodecki , dyrektor sportowy i wiceprezes Jastrzębskiego Węgla – Jestem na urlopie, nie wiem co się dzieje w klubie – wymijająco powiedział w krótkiej rozmowie.

źródło: Gazeta Olsztyńska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved