Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Delekcie metody z NBA

W Delekcie metody z NBA

Zajęcia siatkówki plażowej i pływanie kajakami, przeplatać będą przygotowania siatkarzy Delecty do nowego sezonu 2008/09 w I lidze. Taki cykl treningowy przed początkiem rozgrywek przyjął szkoleniowiec bydgoszczan, Rostislav Chudik.

Bydgoszczanie zajęcia rozpoczęli w poniedziałek. Tradycyjnie spotkali się w hali Chemika, gdzie nowych zawodników, zasady współpracy i inne sprawy organizacyjne z zawodnikami, przedstawili prezes Piotr Sieńko i trener Rostislav Chudik. Potem zawodnicy po krótkiej rozgrzewce i rozciąganiu, pobiegali po boisku piłkarskim, rozgrywając tradycyjnie spotkanie inaugurujące nowy sezon.

Nad przygotowaniem fizycznym będzie ponownie czuwał Wojciech Janas ze Sport Factory, który przygotował podobno nowinki rodem z NBA. – Niektórzy już „narzekają”, że już ich boli, jak mnie widzą – śmiał się Janas, gdy nowym graczom przedstawił go trener Chudik.Słowacki szkoleniowiec przyznał, że po spadku do I ligi i powrocie do domu w maju, przez kilka dni mocno przeżywał zakończenie sezonu. – Żona po kilku dniach mnie pytała, czemu jestem taki zdenerwowany, a ja czułem się jakbym miał deja vu. Pierwszy tydzień nie mogłem się zorientować, gdzie jestem.

Dziś siatkarze mają urozmaicone zajęcia. Do południa będą pływać kajakami po Brdzie, a po południu pograją w siatkówkę plażową na boiskach KS Gwiazda przy ul. Nakielskiej. W kolejnych dniach zajęcia odbywać się będą w siłowni Sport Factory, sali Chemika, a w niedzielę na basenie. W sobotę do zespołu dołączy Martin Sopko, a od 19 sierpnia Delecta rozpocznie zgrupowanie w Szczyrbskim Jeziorze.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved