Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Lubow Sokołowa: Na łyso nie ostrzygą

Lubow Sokołowa: Na łyso nie ostrzygą

- Myślę, że kilku dziewczynom spadł kamień z serca gdy trener ogłosił olimpijski skład - pisze na swoim blogu Lubow Sokołowa. - W napięciu oczekiwały na decyzję Caprary. Gdy dowiedziały się, że są w składzie na Pekin, to wówczas zaczęła się normalna praca.

Sokołowa podkreśla, że atmosfera w zespole jest bardzo dobra i zawodniczki wspierają i pomagają sobie nawzajem. – Jestem przekonana, że wolnego czasu u nas nie będzie – odpowiada siatkarka na pytanie czy zobaczy Wielki Mur. – Sądzę, że w wolne chwile na wycieczki nie pojedziemy. Będziemy raczej odpoczywać lub popatrzymy na zapis gry rywalek. Gdy turniej zakończy się, to wówczas możliwe, że pojedziemy na wycieczkę, żeby zobaczyć stolicę Chin.

Lubow Sokołowa napisała, że posiłki ekipa będzie jeść w wiosce olimpijskiej. – Niczego egzotycznego nie zamierzamy konsumować – uważa zawodniczka. – W tej materii trzeba zachować ostrożność, choćby ze względu na higienę. Mistrzyni świata dodała, że ona i cała reprezentacja siatkarek będzie kibicować innym zawodniczkom i zawodnikom Rosji. – Sukcesy naszego kraju są sprawą nas wszystkich – uważa Lubow Sokołowa.Nikt z jej bliskich do Pekinu nie wybiera się. – Poprzednio był mąż, ale przegrywaliśmy – pisze Sokołowa. – Z tego też względu on sam zdecydował, że zostanie w domu i obejrzy igrzyska w telewizji. On stwierdził, że nie poleci do Pekinu i być może z tego powodu w końcu tę olimpiadę wygram. Ustaliliśmy, że będzie mnie podtrzymywać na odległość.

W reprezentacji zabrakło miejsca dla Natalii Kulikowej. – Teraz nie ma komu rozśmieszać pozostałej części ekipy – pisze Sokołowa. – Zostały same poważne. Jeden z internautów zapytał czy zostały podjęte jakieś zobowiązania w przypadku zdobycia złotego medalu. – Żadna z nas na łyso z tego powodu nie ostrzyże się ani nie wyjdzie za mąż za Chińczyka – odpowiada Lubow Sokołowa. – Życia w sposób radykalny zmieniać nie zamierzamy. Chociaż kto wie? Pisze ono różne scenariusze.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved