Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Rosjanie dotarli do Pekinu

Rosjanie dotarli do Pekinu

Siatkarze Rosji są już w Pekinie. Podopieczni Wladimira Alenko do stolicy Chin przylecieli wczoraj późnym wieczorem, a już jutro przejdą pierwszy trening. Rusłan Olichwer menedżer kadry uważa, że zawodnicy potrzebują 3-5 dni na wejście we właściwy rytm zajęć.

Do wioski olimpijskiej dotarliśmy bardzo późno – mówi menadżer ekipy Rusłan Olichwer. – Zawodnicy od razu poszli spać. Łóżka pasowały dla naszych wysokich zawodników, choć oczywiście nie przylecieliśmy do Pekinu spać i wylegiwać się. Czy mieszka obok nas ktoś z innych reprezentacji? Szczerze mówiąc nie wiem, nie widziałem. Było bardzo późno. Mówią, że ktoś już jest. Jutro będziemy mieli pierwszy trening biorąc pod uwagę aklimatyzację.

Rusłan Olichwer jest przekonany, że zawodnicy przez 3-5 dni przyzwyczają się do pogody jaka jest w Pekinie i wejdą w rytm zajęć. – Gdy przylecieliśmy, choć było późno, temperatura wynosiła trzydzieści stopni – powiedział menadżer Rosji. – Na razie nie wiemy na jakich obiektach będziemy trenować. Według planu każdego dnia będziemy musieli mieć zajęcia w innej hali.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved