Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar trenuje już w komplecie

Jadar trenuje już w komplecie

Jadar Radom trenuje już w komplecie. Do zespołu dołączyli Wojciech Żaliński, Adrian Stańczak i Michał Chaberek, którzy od trenera Mirosława Zawieracza otrzymali dodatkowych kilka dni urlopu.

Tych parę dni odpoczynku, po wielu tygodniach zajęć z kadrą było nam bardzo potrzebne – nie ma wątpliwości Wojciech Żaliński. Atakujący Jadaru wypoczywał w Tunezji. Uroki tego kraju docenił również Adrian Stańczak. – Byliśmy w tym samym rejonie, ale zobaczyliśmy się dopiero po powrocie do Radomia – śmieje się Wojciech Żaliński. Siatkarz bardzo chwali sobie kilkudniowy pobyt w ciepłym klimacie. Choć zastrzega, nie pobrał – jak zamierzał – nawet jednej lekcji nauki nurkowania. – Nie było czasu i warunków – zapewnia.

W pełni zdrowia do kolegów dołączył Michał Chaberek. Pozyskany ze stołecznej Politechniki przyjmujący zmagał się ostatnio z kontuzją, ale przeszedł badania lekarskie i podkreśla, że jest gotowy do ciężkiej pracy. Ta deklaracja nie jest bez znaczenia. Trójka graczy, która z kilkudniowym poślizgiem dołączyła do kolegów, ze strony sztabu szkoleniowego nie ma co liczyć nawet na odrobinę taryfy ulgowej. Nowy tydzień przygotowań do sezonu siatkarze rozpoczęli od zajęć na siłowni. Popołudniu na dwóch boiskach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zawodników czekają tzw. małe gierki.Z innych wydarzeń warto podkreślić, że z końcem lipca swoją współpracę z radomskim klubem zakończyła zajmująca się m.in. sprawami administracyjnymi Małgorzata Opoka. Część jej obowiązków przejął Robert Grzanka, jeden z dwóch asystentów trenera Mirosława Zawieracza.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved