Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sokół trenuje i szuka wzmocnień

Sokół trenuje i szuka wzmocnień

W poniedziałek, po raz pierwszy po wakacjach spotkały się siatkarki pierwszoligowego Sokoła Chorzów. Trener zespołu, Zdzisława Kania do dyspozycji miała wszystkie zawodniczki. Z kolei działacze Sokoła szukają kolejnych wzmocnień.

Na pierwszym treningu pojawiło się dziesięć siatkarek, w tym dwa nowe nabytki chorzowianek, Dorota Malinowska z SPS Politechnika Częstochowa oraz Sandra Szczygioł z rezerw BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. – Nadal prowadzimy negocjacje z zawodniczkami, które mogłyby zagrać w naszym zespole. Docelowo chcemy zatrudnić jeszcze rozgrywającą i przyjmującą – mówi Sławomir Pawlak, kierownik sekcji siatkarskiej Sokoła Chorzów.

Przez najbliższych kilka dni chorzowianki będą trenowały na obiektach Sokoła, ale już siódmego sierpnia wyjadą na pierwszy obóz. – Trener Kania skupiła się na odpowiednim fizycznym, dopiero w późniejszym okresie dziewczęta zaczną treningi z piłką – mówi Pawlak. – 7 sierpnia planujemy wyjazd na obóz do Milówki, później powrócimy na nasze obiekty, a we wrześniu zagramy w Turnieju o Puchar Prezydenta Chorzowa. Wielce prawdopodobne jest, że weźmiemy również udział w turnieju w Mysłowicach

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved