Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Premysl Obdrzalek: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

Premysl Obdrzalek: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

Premysl Obdrzalek po ośmiu sezonach startów w czeskich, austriackich i polskich klubach, wrócił do zespołu Fatry Zlin. Jak mówi były libero Jadaru Sport Radom: - Jak zawsze, wszędzie jest dobrze ale we własnym domu najlepiej.

Wszędzie dobrze ale w domu jest najlepiej – lakonicznie skomentował swój powrót do Zlina Premysl Obdrzalek. Były zawodnik radomskiego Jadaru podkreśla, że zostałby jeszcze jeden sezon w Polsce. – Gdybym chciał, mógłbym zostać jeszcze jeden sezon w Radomiu, ale tak naprawdę tęskniłem za domem – mówi Obdrzalek. – Dodatkowo klub borykał się z problemami finansowymi – dodaje.

Miniony sezon nie był najlepszy w wykonaniu drużyny ze Zlina, która pozostała w czeskiej ekstraklasie, dzięki rozszerzeniu ligi do dwunastu zespołów. Libero reprezentacji Czech wierzy, że w następnym będzie już zdecydowanie lepiej. – Przechodząc do Fatry wiedziałem, że liga zostanie powiększona, także nie bałem się, że sezon rozpoczniemy na zapleczu ekstraklasy. Klub jest poukładany, nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Wierzę, że w przyszłym sezonie wejdziemy do play-off.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved