Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Jelena Godina: Polki coraz mocniejsze

Jelena Godina: Polki coraz mocniejsze

Jelena Godina, rosyjska przyjmująca, na swoim blogu napisała o ostatnich meczach z Polkami i Serbkami. Według niej spotkanie z biało-czerwonymi było trudne i męczące, a forma polskich siatkarek cały czas rośnie.

Reprezentacja Polski z każdym spotkaniem grała coraz lepiej – napisała na swoim blogu Jelena Godina. – Ostatnio spotkaliśmy się kilka razy. W Belgradzie w turnieju wygraliśmy z Polkami 3:2. Stoczyłyśmy z nimi twardą walkę. Wynik ostatniego meczu najlepiej o tym świadczy. Byłyśmy bardzo zmęczone. Zresztą mecz zaczął się późno, bo aż o 20.30.

Następnego dnia, przypomina Jelena Godina, Rosjanki miały wolny dzień. Odpoczywały i trenowały. Ćwiczyły obronę oraz przyjęcie. Natomiast Polki gładko wygrały z gospodyniami.Ostatniego dnia turnieju grałyśmy z Serbkami – pisze Jelena Godina. – Oczekiwałyśmy, że po regeneracji sił pokażemy, co potrafimy. Niestety, spotkałyśmy się z twardym oporem rywalek. Imponowały one mocną zagrywką oraz szybkim rozegraniem. Warto tylko podkreślić, że jak zawsze mogły podobać się ataki Jekatieriny Gamowej, podobnie jak gra w obronie całej drużyny. Trzeba pochwalić Mierkułową i Borodakową za ataki z pierwszego tempa.

Jelena Godina podkreśliła, że po powrocie reprezentacji do Moskwy zawodniczki chwilę nacieszą się bliskimi i udadzą do Pekinu. – W sporcie wszystkie rozwiązania są możliwe. Analizujemy nasze błędy w okresie przygotowawczym i wierzymy, że to wszystko przyniesie korzyść w najważniejszym starcie – tak Jelena Godina odpowiedziała internaucie na temat szans Rosji w turnieju olimpijskim.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved