Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Słowacy przyjadą do Radomia na Festiwal Siatkówki

Słowacy przyjadą do Radomia na Festiwal Siatkówki

Chemes Humenne, mistrz Słowacji potwierdził swój udział w Festiwalu Siatkówki organizowanym na początku września przez Radomskie Centrum Siatkarskie. Obok Słowaków w turnieju zagrają również Jadar Radom i Delecta Bydgoszcz.

Niewykluczone, że w turnieju zagra jeszcze Jastrzębski Węgiel, organizatorzy nadal prowadzą rozmowy w tej sprawie z działaczami czwartej drużyny Polskiej Ligi Siatkówki z ubiegłego sezonu. – Tak właściwie czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie przyjazdu Jastrzębskiego Węgla – podkreśla Janusz Stańczuk, prezes RCS-u.

Mistrz Słowacji swój przyjazd do Radomia potwierdził wczoraj. – Działacze zapewnili, że są bardzo zainteresowani udziałem w organizowanym przez nas turnieju – informuje Janusz Stańczuk. Turniej rozegrany zostanie 5-6 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Janusz Stańczuk zapewnia, że dopinane są właśnie ostatnie sprawy organizacyjne. – Myślę, że obsada turnieju gwarantować będzie spore emocje. Przyniesie również wiele korzyści szkoleniowych – dodaje.W tym miejscu wypada dodać, że turniej seniorów będzie jednym z wielu punktów Festiwalu Siatkówki. Niezwykle ciekawie zapowiada się również rywalizacja kadetów. Już dzisiaj wiadomo, że i w tym przypadku, turniej będzie miał międzynarodową obsadę. – Zaproszenia wysłaliśmy do dziesięciu drużyn. Obok zespołów należących do krajowej czołówki (Metro Warszawa, AZS Olsztyn – przyp. red) swój przyjazd zapowiedziały ekipy z Estonii, Łotwy i Finlandii – informuje Janusz Stańczuk.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved