Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Trwa Grand Prix Sosnowca w siatkówce plażowej

Trwa Grand Prix Sosnowca w siatkówce plażowej

W minioną niedzielę, 27 lipca na boiskach do piłki siatkowej plażowej przy V Liceum Ogólnokształcącym im. R. Schumana w Sosnowcu, odbył się kolejny, szósty już turniej z cyklu Grand Prix Sosnowca - Lato 2008.

Do turnieju zgłosiło się jedenaście par, w tym jedna żeńska. Przy pięknej, słonecznej pogodzie wygrał duet Tomasz Górczyński/Michał Sitko, pokonując w finale parę Paweł Lisowski/Piotr Deszcz. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Leszczawski/Sebastian Osiński.

Zwycięskie pary, podobnie jak w każdym turnieju cyklu, otrzymały dyplomy i drobne upominki.Do zakończenia wakacji odbędzie się jeszcze pięć turniejów – 3, 10, 24, 31 sierpnia na boiskach przy Stadionie Ludowym (ul. Kresowa) oraz 17 sierpnia na boiskach przy V LO im. R. Schumana (ul. Gwiezdna 2). Do turnieju może zgłosić się każdy, kto ma ukończone 15 lat. Zapisy odbywają się w dniu turnieju do godziny 9.00. Turnieje rozgrywane są systemem brazylijskim (druga porażka eliminuje drużynę z dalszej gry), zgodnie z przepisami FIVB, PZPS i Regulaminem Organizatorów. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych zapewniając dobrą zabawę i wysoki, profesjonalny poziom organizacyjny zawodów.

Po zakończeniu całego cyklu (31 sierpnia) zwycięscy klasyfikacji generalnej otrzymają cenne nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. Obecnie klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

Klasyfikacja:

1. P. Siekierski - A. Siemiński
2. J. Gumiński - M. Urbański
3. B. Stach - M. Bochenek

źródło: sosnowiec.info.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved