Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Przed igrzyskami – z Rio do Hongzhou

Przed igrzyskami – z Rio do Hongzhou

Po finale Ligi Światowej rozgrywanym w Rio de Janeiro, reprezentacja Polski siatkarzy udaje się w kolejną podróż. W godzinach popołudniowych czasu lokalnego (wieczornych czasu polskiego), Polacy zmieniają strefę czasową i klimatyczną...

Przez Paryż reprezentanci Polski polecą do chińskiego Hongzhou na ostatnie przed igrzyskami zgrupowanie. W Hongzhou, gdzie Polacy rozgrywali grupowe spotkania z Chinami w Lidze Światowej, siatkarze będą do 5. sierpnia, skąd bezpośrednio przeniosą się do wioski olimpijskiej w Pekinie. Dopiero w wiosce złożą olimpijskie ślubowanie i odbiorą piąte kółko olimpijskie.

W Hongzhou jest już wszystko przygotowane na nasz przyjazd, hotel oraz hala, która będzie do naszej dyspozycji. Byliśmy już tam kilka tygodni temu i jest to dobre miejsce na przedolimpijską aklimatyzację – powiedział Witold Roman, menadżer reprezentacji Polski. – Niestety czeka nas ponownie wielogodzinna podróż, ale takie są również uroki tego sportu. Na szczęście mamy sporo czasu, aby zacząć funkcjonować według czasu chińskiego – dodał.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved