Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kaliszanki po pierwszych treningach

Kaliszanki po pierwszych treningach

fot. archiwum

Zawodniczki grającej w PlusLidze Kobiet, kaliskiej drużyny, jako jedne z pierwszych rozpoczęły przygotowania do sezonu 2008/09. O wrażeniach z pierwszych treningów mówi Anita Chojnacka, atakująca trzeciej ekipy LSK w ubiegłym sezonie.

Jak wyglądają wasze przygotowania do nowego sezonu?

 

Anita Chojnacka : – Od 24. lipca rozpoczełyśmy treningiem na siłowni i troszkę pobiegałyśmy. Drugiego dnia miałyśmy dwa treningi, pierwszy miał charakter wytrzymałościowy, a na drugim przypominałyśmy sobie jak się odbija sposobem górnym i dolnym, po tak długiej przerwie. Mamy czas do pierwszych meczów ligowych więc wchodzimy w treningi spokojnie, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Zwłaszcza, że każda z nas jest po prawie trzy miesięcznej przerwie. Na dzień dzisiejszy trenujemy w ósemkę (Anita Chojnacka, Dominika Sieradzan, Sylwia Wojcieska, Ewelina Toborek, Marta Kuhen-Jarek, Katarzyna Wawrzyniak, Magda Wawrzyniak i Kinga Woźniak – przyp. red.), w środku przyszłego tygodnia mają do nas już dołączyć kadrowiczki Ania Woźniakowska i Madzia Godos . Atmosfera jest bardzo sympatyczna, mamy młody zespół, który swoją walecznością może zrobić kilka niespodzianek w tym sezonie . 

W jakich turniejach będzie można was zobaczyć i jak będą wyglądały dalsze przygotowania do sezonu?

 

Przed startem ligi wyjeżamy na obóz, który ma odbyć się między 10-17 sierpnia w Zakopanem. Do tego czasu trenujemy w Kaliszu. We wrześniu rozpoczniemy cykl przygotowawczych turniejów. Na dzień dzisiejszy ma być ich pięć: Szamotuły, Gdańsk, Kalisz, Piła, Jarocin .

źródło: anitachojnacka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved