Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia rozpoczyna przygotowania

Avia rozpoczyna przygotowania

Dziś przygotowania do nowego sezonu rozpocznie ekipa Avii Świdnik. Trener Krzysztof Lemieszek ma już skompletowany skład, a zawodnicy od pierwszych dni mają o co walczyć. Stawką jest przecież miejsce w pierwszej szóstce zespołu.

Mam do dyspozycji trzynastu zawodników – komentuje Lemieszek. – Najwięcej pracy będą mieli atakujący. Jest ich w drużynie trzech, więc walka będzie nawet o meczową dwunastkę. Oprócz Wojciecha Pawłowskiego w składzie jest dwóch potencjalnych atakujących. Wychowanek Avii, wypożyczony ostatnio do Politechniki Lubelskiej Paweł Rejowski oraz nowy nabytek Dominik Wójcicki. Duża rywalizacja będzie także na przyjęciu, gdzie o miejsce w składzie powalczą Zbigniew Żurek, Jakub Guz, Marcin Jarosz i Marcin Kurek.

Przy siatce o dwa miejsca starać się będą Michał Baranowski, Bartosz Węgrzyn i transferowy hit letniej przerwy, były zawodnik Politechniki Warszawskiej Marcin Malicki. Ponadto rozgrywający Maciej Gorzkiewicz zmierzy się z Przemysławem Golcem. Mniej stresu przeżywać będzie Mariusz Kowalski, który ma pewne miejsce jako libero. Jednak zanim trener Lemieszek podejmie pierwsze decyzje – siatkarzy czeka wysiłek. Już w najbliższą niedzielę wybiorą się na obóz przygotowawczy do Liptowskiego Mikulasza, gdzie ich główną rozrywką będą męczące spacery po górach i wizyty w siłowni.* Kamil Balcerek (Kurier Lubelski)

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved