Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Niecodzienny sponsor włoskich siatkarek

Niecodzienny sponsor włoskich siatkarek

Pierwszoligowa żeńska drużyna Olimpic Pallavolo pozyskała dość nietypowego sponsora na sezon 2008/2009. Sytuację finasową klubu postara się poprawić "La Boutique de Eros" - czyli sklep z akcesoriami erotycznymi z Lucca w Toskanii.

Prezes klubu Corrado Paladini przyznaje, że cała sytuacja może się wydać nieco kontrowersyjna. Na koszulkach zawodniczek będzie jednak widniała tylko nazwa „La Boutique de Eros”. Paladini przyznaje, że ta umowa sponsorska pozwoli klubowi na spokojne patrzenie w przyszłość, stabilizację ekonomiczną i da szansę na walkę o pozostanie w pierwszej lidze.

Prezes klubu dodaje, że stroje siatkarek nie będą w żadnej mierze wulgarne. Oficjalna prezentacja zespołu i nowych strojów z logo sponsora planowana jest na wrzesień.Przypomnijmy, że karierę w klubie Olimpic Pallavolo zaczynała jedna z reprezentantek ekipy narodowej Włoch – atakująca Nadia Centoni. Grała w drużynie w latach 1995/1996.

We Włoszech nie po raz pierwszy zdarza się, aby branża erotyczna łączyła swoje finanse ze sportem. W 1977 r. kobieca drużyna futbolu Montecatini Calcio i żeńska drużyna rugby Lazio Rzym były sponsorowane przez aktorkę filmów porno Jessikę Rizzo.

źródło: corrieredellosport.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved