Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marco Samardzić w Olsztynie?

Marco Samardzić w Olsztynie?

Serwis SportoweFakty.pl dowiedział się, że toczą się rozmowy działaczy Mlekpolu AZS Olsztyn z serbskim libero Marko Samardzićem. Zawodnik, który obecnie gra w finale LŚ nie potwierdza tych informacji, ale także im nie zaprzecza.

Marko Samardzić podczas tegorocznej Ligi Światowej prezentuje się z bardzo dobrej strony. 28-letni serbski libero ma spory udział w sukcesach swojej drużyny narodowej, która po zwycięstwach z USA i Polską łatwo zakwalifikowała się do półfinału rozgrywek. – Bardzo się cieszę z naszej formy. Udało nam się wygrać dwa mecze, teraz będziemy walczyć dalej o jak najlepsze wyniki – powiedział Samardzić.

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis SportoweFakty.pl, zatrudnieniem Serba zainteresowany jest Mlekpol AZS Olsztyn. – Być może zagram w przyszłym sezonie w Polsce – zdradził nam Marko Samardzić. Naciskany dodał, że konkretnie chodzi o klub z Olsztyna.Serbski libero zastąpiłby na swojej pozycji Richarda Lambourna, który obecnie szuka klubu. Samardzić, który w minionym sezonie bronił barw francuskiego Volley Tours, byłby piątym zawodnikiem sprowadzonym przez olsztyński klub w bieżącym okienku transferowym. Do Mlekpolu dołączyli bowiem do tej pory: Jakub Oczko, Olli Kunnari, Tomasz Józefacki, a także Tomasz Kowalczyk.

Sam Marko Samardzić jak na razie skupia się przede wszystkim na grze w barwach drużyny narodowej. – Chcemy się jak najlepiej zaprezentować w Rio, a później podczas Igrzysk Olimpijskich. Wierzę, że powalczymy w Pekinie o jak najlepsze cele – dodał w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

* Z Rio de Janeiro Michał Rudnik – SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved