Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pozew dotarł do klubu po trzech miesiącach

Pozew dotarł do klubu po trzech miesiącach

- Przed trzema dniami, w poniedziałek, do klubu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wpłynął pozew z Sądu Polubownego, który działa przy Polskiej Lidze Piłki Siatkowej – poinformował Radio Park prezes kędzierzynian, Kazimierz Pietrzyk.

W pozwie Ryszard Bosek i Janusz Tobijański, managerowie Bartosza Kurka, domagają się uznania rozwiązania kontraktu zawodnika z dniem 30 czerwca 2008 roku. – Dla mnie to, żenujące, że oficjalnie na dokumenty czekaliśmy trzy miesiące. Teraz na zajęcie stanowiska dano nam 7 dni. Nasze stanowisko jest niezmienne. Bartosz Kurek jeszcze przez rok jest naszym zawodnikiem. Jeżeli ktoś chce wykupić jego kontrakt, to ja nie widzę przeszkód. Ale wszystko powinno się odbyć w cywilizowany sposób. Z zajęciem stanowiska oczywiście zdążymy. Dla mnie ta sprawa ciągnie się już zbyt długo – powiedział prezes ZAK SA Kędzierzyn-Koźle, Kazimierz Pietrzyk.

Sprawa działań managerów zawodnika a także postawa sekretarz Sądu Polubownego działającego przy PLPS S.A mecenas Ewy Frieze jest coraz bardziej zastanawiająca.* Wiktor Sobierajski (Radio Park)

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved