Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Jekatierina Gamowa: Celem jest złoty medal

- Nasza reprezentacja narodowa ostatnio wypadła z międzynarodowej rywalizacji, więc dla rywalek podczas igrzysk w Pekinie stanie się takim trochę "czarnym konikiem" - tak przewiduje atakująca reprezentacji Rosji, Jekatierina Gamowa.

Czy obecne przygotowania bardzo się różnią od tych sprzed igrzysk w Atenach? – zastanawia się nad pytaniem Jekaterina Gamowa. – Różni trenerzy, różne systemy szkoleniowe… Jednak w całości nie widzę jakichś wielkich różnic. Podobnie jak wówczas, teraz również stawiamy przed sobą ten sam cel – zdobycie złotego medalu.

Jekatierina Gamowa przypomniała, że przed czterema laty Jelizawieta Tiszczenko grała po operacji, a Jewgienija Artamonowa nie doszła do formy po kontuzji. – Biorąc pod uwagę wszystkie te okoliczności, uważam że obecnie jesteśmy w lepszej sytuacji i mamy mocniejszy zespół – powiedziała Jekatierina Gamowa.Atakująca reprezentacji Rosji podkreśla, że w ostatnich tygodniach przed igrzyskami należy odstawić na bok emocje. – Jeżeli teraz będziemy się denerwować, to wypalimy się psychicznie – powiedziała.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved