Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W okrojonym składzie, ale zaczynają

W okrojonym składzie, ale zaczynają

fot. archiwum

Aż sześciu zawodniczek zabraknie w szeregach Aluprofu na pierwszych zajęciach przed nowym sezonem. Już wcześniej wiadomo było, że kilku z nich nie będzie przez olimpijskie nominacje, inne zaś pójdą teraz na wcześniej obiecane urlopy.

Tak, jak zakładaliśmy do Pekinu pojadą trzy nasze siatkarki – mówi Arkadiusz Jasek , kierownik BKS-u. Tym samym zabraknie Anny Barańskiej , Katarzyny Gajgał i Katarzyny Skorupy . Przedłużone wakacje mają jeszcze jednak trzy zawodniczki, co stawia szkoleniowców Aluprofu w nienajlepszym położeniu.

 

Niektóre zawodniczki już wcześniej miały zarezerwowane urlopy, jeszcze kiedy trenerem był Wiktor Krebok. Dlatego nie chcieliśmy burzyć planów naszym siatkarkom i poszliśmy im na rękę, pozwalając im opuścić pierwsze treningi – tłumaczy kierownik Aluprofu. – Ale ten stan nie potrwa dłużej niż kilka dni. Od poniedziałku ruszamy z przygotowaniami pełną „parą” – zapowiada A.Jasek . Pierwsze zajęcia będą okazją do tego, aby siatkarki zapoznały się z nowym szkoleniowcem – Igorem Prielożonym , który pojawi się w klubie po urlopie. – Na pewno będą to jeszcze luźniejsze zajęcia, wstęp do treningów, które czekają nasze zawodniczki – przewiduje Jasek . Trenerzy mają jednak odpowiednio dużo czasu na to, aby optymalnie przygotować siatkarki do nowego sezonu. PlusLiga Kobiet wznowi bowiem rozgrywki początkiem października.źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved