Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Polonijna Ligi Siatkówki w Chicago po raz czwarty

Polonijna Ligi Siatkówki w Chicago po raz czwarty

Jeszcze dobrze nie umilkły echa po zakończeniu trzeciej edycji Polonijnej Ligi Siatkówki w Chicago, a już pełną parą idą przygotowania do kolejnej odsłony tych amatorskich rozgrywek.

W tym roku forma rozgrywek pozostanie taka sama jak w roku poprzednim. Prawdopodobnie jedyną, ale za to bardzo ciekawą zmianą, będzie wysokość nagród przewidziana dla najlepszych zespołów (nagrody pieniężne). – Mamy nadzieję, że będzie to dodatkowa motywacja dla wszystkich zespołów, które zgłoszą sie do ligi – mówi Łukasz Baniak, Przewodniczący Komisji ds. Gier i Dyscypliny Polonijnej Ligi Chicago.

Zarząd Polonijnej Ligi Siatkówki z wielką determinacją i zaangażowaniem w każdym sezonie stara sie uatrakcyjnić rozgrywki i co za tym idzie – podnieść poziom oraz rangę tej najmłodszej polonijnej imprezy sportowej w Chicago.

źródło: plschicago.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę