Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Dopisała pogoda i publiczność w Suchym Borze

Dopisała pogoda i publiczność w Suchym Borze

Na basenie w Suchym Borze odbył się w weekend czwarty turniej z cyklu Grand Prix Opolszczyzny. Tym razem jednak zawody nie wytrzymały konkurencji z odbywającym się równolegle w Kędzierzynie-Koźlu, turniejem o Grand Prix Polski kobiet.

W zawodach w Suchym Borze wystartowały tylko dwie pary żeńskie. Pierwsze miejsca zajęły Julia Budny z Aleksandrą Kuczmą po zwycięstwie w jedynym meczu 2:0 nad duetem Joanna Moczko/Żaneta Caputa.

Wszystkie cztery zawodniczki reprezentowały Opole. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się tym razem kędzierzynianie Miłosz Majka i Mateusz Zarankiewicz, którzy pokonali parę z Wrocławia: Tomasz Jakubowski – Roman Andrys.Pomimo braku wielu par kobiecych, to ogólnie jestem bardzo zadowolony z przebiegu rywalizacji – komentował Józef Gliński, dyrektor cyklu. – Tendencja została podtrzymana. Z turnieju na turniej poziom wzrasta. Poza tym dzisiejsze mecze były wyjątkowo wyrównane. Rzadko który kończył się na dwóch setach – dodawał Gliński.

Podobnie jak w poprzednich turniejach wystartowali również zawodnicy spoza naszego województwa. Tym razem na boiskach w Suchym Borze grali siatkarze z Ostrowa Wielkopolskiego czy też z Milicza. Dopisała również publiczność i odwrotnie niż tydzień temu pogoda.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved