Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kozłowski odszedł, Szabelski zostaje

Kozłowski odszedł, Szabelski zostaje

Trener Janusz Bułkowski podpisał kontrakt z AZS-em Nysa i kompletuje skład. Na pewno nie będzie miał do dyspozycji 23-letniego rozgrywającego Michała Kozłowskiego, który podpisał roczny kontrakt z beniaminkiem II ligi - Fartem Kielce.

Z działaczami z Nysy wstępnie porozumiał się w sprawie nowego kontraktu, ale później jego warunki się zmieniły i Kozłowski postanowił poszukać nowego pracodawcy. Trafił do Kielc, a niewykluczone, że tym śladem pójdzie jego kolega z nyskiej drużyny – Adam Kurian.

Na dalszą grę w Nysie zdecydował się natomiast środkowy Paweł Szabelski, który był kapitanem zespołu.Wczoraj (17 lipca) kontrakt z klubem podpisał Damian Parkitny. Ten 23-letni atakujący ostatnio reprezentował Energetyka Jaworzno.

Dziś w klubie na rozmowach ma stawić się 19-letni przyjmujący SMS-u Spała Mateusz Sacharewicz oraz były rozgrywający Gwardii Wrocław, 22-letni Piotr Marciniak.

Jestem oficjalnie trenerem i mogę wreszcie zacząć „porządną” pracę – mówi Janusz Bułkowski. – Staramy się zbudować młody, ale ciekawy skład.

źródło: nto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved