Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zdzisław Gogol poprowadzi siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

Zdzisław Gogol poprowadzi siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

fot. archiwum

Zespół Morza Bałtyk Szczecin od nowego sezonu poprowadzi Zdzisław Gogol, były selekcjoner reprezentacji Polski kadetów. Niewykluczone, że pierwsze mecze drugoligowy zespół będzie zmuszony rozegrać poza Szczecinem.

Nowo wybrany Zarząd Klubu Morze Bałtyk zrealizował w całości zapisy finansowe wynikające z kontraktów z zawodnikami z sezonu 2007/2008 i podjął się budowy organizacyjnej zespołu na kolejny sezon.

Od sezonu 2008/2009 zespół II ligowy prowadzony będzie przez trenera Zdzisława Gogola , który dotychczas pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, a w swoim dorobku ma m.in. Mistrzostwo Europy z reprezentacją Polski Kadetów.

Klub kończy właśnie kompletowanie kadry zawodniczej, pozyskując zawodników z przeszłością pierwszo- i drugoligową oraz ze szkolenia centralnego z SMS Spała.Przygotowania do rozgrywek rozpoczną się 28 lipca 2008 r., jednakże przygotowany plan treningowy został zakłócony w związku z remontem hali SDS, który ma potrwać do końca października 2008 r.

Rozgrywki II ligi rozpoczną się 27 września 2008 r. Prawdopodobnie pierwsze mecze Klub Sportowy Morze Bałtyk rozgrywać będzie na innym obiekcie sportowym, zweryfikowanym do rozgrywek II-ligowych, niewykluczone, że poza Szczecinem.

źródło: morzebaltyk.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved