Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Sebastian Świderski nie trenuje, ale jest dobrej myśli

Sebastian Świderski nie trenuje, ale jest dobrej myśli

fot. archiwum

Siatkarska Armada Raula Lozano ostro trenuje przed ostatnimi meczami fazy grupowej Ligi Światowej z Egiptem. Spotkania rozegrane zostaną w piątek o godzinie 20 w Poznaniu i w sobotę o godzinie 15 w Bydgoszczy. Tylko Sebastian Świderski ma na razie wolne.

We wtorek rano obudziłem się z bólem pleców. W środę czułem się lepiej, ale wciąż nie mogłem nawet swobodnie leżeć. Właśnie wracam z rezonansu magnetycznego w jednym z poznańskich szpitali. Martwiłbym się bardziej, gdyby to były pierwsze tego typu problemy. Niestety z kręgosłupem walczę od wielu lat, ale jak widać nie zawsze w tej walce jestem górą – stwierdził popularny „Świder”.

 

Skrzydłowy reprezentacji nie dopuszcza jednak do siebie czarnych myśli. – Mam nadzieję, że ten uraz nie wykluczy mnie z wyjazdu na finał LŚ i igrzyska w Pekinie. Wiem, że kadra ma być ogłoszona dziś wieczorem, ale nie czuję nerwowości wśród kolegów. Wszyscy trenują na maksa i wierzą, że decyzje Raula Lozano będą sprawiedliwe – dodał Świderski .źródło: Głos Wielkopolski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved